אפק מערכות
ראשי > מערכות מידע > מ.מידע מיקור חוץ

מערכות מידע - מיקור חוץ

אפק מערכות, חברת השמה של מערכות מידע, בעלת ניסיון עשיר ומוצלח במתן שירותי מיקור חוץ עבור עיריות וארגונים ממגוון מגזרי שוק ורטיקליים.

עובדי מערכות המידע של אפק בעלי ניסיון רב ומתמחים באיפיון, יישום וגם הטמעת מערכות מידע כגון: פריוריטי, CRM, Dynamics CRM ועוד.

מה זה מיקור חוץ ?

מיקור חוץ הינה תפיסה ניהולית מתקדמת שמטרתה לאפשר לארגון להתמקד בליבת ההתמחות שלו ולהשקיע את מרבית המשאבים לצורך הפעילות. את תחומי הפעילות שאינן בליבת העיסוק של הארגון (לדוג' משאבי אנוש, שירותי מחשוב, פיתוח תוכנה) מעבירים לקבלנים חיצוניים שמתמחים בתחומי הפעילות הללו. עצם השימוש במיקור חוץ גורם להיווצרות מוטת שליטה אפקטיבית על המחלקות היצרניות בארגון.

מדוע להשתמש בשירותי חברת מיקור חוץ אפק מערכות ?

 

• חיסכון בעלויותמיקור חוץ חוסך בזמן ומשאבים לארגונים שמעוניינים לגייס עובדים. אפק מבצעת את תהליכי המיון של המועמדים ומספקת ללקוחותיה משאב אנושי מיומן ואיכותי תוך זמן קצר. כמו כן, ארגון המשתמש במיקור חוץ חוסך מעצמו את עלויות הנלוות לשכר (חופשות, פיצויים, ביטוח לאומי וכו').
• היצע איכותי רב – לאפק מערכות ישנו מאגר גדול של מועמדים איכותיים בתחומים רבים. ההיצע הגדול מאפשר לאפק מערכות לבחור בקפידה את המועמד המתאים ביותר לאותו ארגון ולדאוג שהוא יהיה עומד בכל הדרישות הטכנולוגיות.
• מיקוד בליבת העיסוק – חברת מיקור חוץ אפק מערכות מאפשרת לארגון להתמקד בליבת ההתמחות שלו ע"י תפעול התחומים להם הארגון זקוק. הסינרגיה בין אפק מערכות לארגון מתאפשרת בזכות מינוף היתרונות העסקיים של שני הצדדים.
• גמישות בהיקף המשרה – היקף המשרה נקבע לפי הצרכים של הארגון הזקוק לשירותי מיקור חוץ מאפק מערכות. מספר שעות מצומצם, חצי משרה, משרה מלאה או לפי פרויקט.

פתרונות מיקור החוץ שלנו בתחום מערכות מידע :

 

אפיון דרישות מערכת מידע: תוצר של איפיון דרישות של מערכת מידע הינו הוצאת מסמך המגדיר במפורט את הדרישות של הארגון מהמערכת (כגון: תהליכי עבודה, בסיס הנתונים, ממשקים) והמודולים הדרושים לו. לאפק מערכות מהנדסי תעשייה וניהול המתמחים בכתיבת איפיון ובעלי ניסיון בעבודה עם ארגונים ממגוון מגזרי שוק.
ייעוץ בבחירת מערכת מידע המתאימה ביותר לצרכי הארגון: בהתאם למסמך אפיון הדרישות אפק מערכות עוזרת לארגון להבין מה החלופה המתאימה ביותר לצרכיו ומשאביו : רכישת מערכת מדף, פיתוח מערכת מידע חדשה או ביצוע שינויים במערכת המידע הקיימת.
יישום מערכת המידע והטמעתה בארגון: לאפק מערכות מאגר רב של מומחים בעלי ניסיון רב ביישום והטמעת מערכות מידע. מתוך תפיסת מיקור חוץ הוליסטית, אפק מערכות מקפידה שעובד מיקור החוץ שהיא מעמידה לרשות לקוחותיה יהיה בעל התמחות במערכת המידע הדרושה לארגון ובעל ניסיון בהטמעה ויישום בארגון מאותו מגזר שוק. 
הדרכת עובדים על מערכת המידע : אפק מערכות מסוגלת לספק לארגון פתרונות הדרכה על מערכת המידע שלו במיקור חוץ. אפק מקיפדה שמתודולגיית ההדרכה והעזרים יתאימו בדיוק לצרכיו של הארגון – מספר העובדים הזקוקים להדרכה, סוג ההדרכה (עובד בלי ניסיון כלל על המערכת, רענון) וכו'. כל המדריכים של אפק נבחרו בקפידה בהתאם ליכולת התקשורת הבין אישית שלהם, הניסיון ורמת ההצלחה שלהם בהדרכות קודמות (אפק מקפידה על סקרי שביעות רצון בסוף כל הדרכה).
ביצוע פרויקט אינטגרציה בין מערכות מידע שונות בארגון: אפק מסוגלת לספק מגוון פתרונות מיקור חוץ בתחום האינטגרציה – תהליכים עסקיים, שירותים עסקיים ויישומים פנים ארגוניים (חוצי ארגון). להרחבה על אינטגרציה בין מערכות.